Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego i Dzień Seniora

10 września 2021

31 sierpnia 2021 roku świętowaliśmy Gminny Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego i Dzień Seniora.

Obchody uroczystości zainicjowała Msza Święta w intencji jubilatów sprawowana w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wojcieszkowie.

Po nabożeństwie zaproszeni goście zostali przewiezieni gminnym autobusem do ,,Pałacyku u Rybaka”  w miejscowości Bystrzyca. Pani Wójt Agnieszka Cieślak przywitała jubilatów i zaproszonych gości. Następnie nastąpiło uroczyste wręczenie okolicznościowych medali i symbolicznych upominków parom małżeńskim z przepięknym 50 letnim stażem małżeńskim.

Uroczystość urozmaicił koncert w wykonaniu Pana Rafała Pydysia i Pani Moniki Izdebskiej.

Po części oficjalnej miał miejsce uroczysty obiad. W tegorocznych obchodach jubileuszu Złotych Godów wzięło udział 130 osób.  Licznie przybyli gości to dowód na to, że tego typu inicjatywy Urzędu Gminy są dobrze odbierane przez mieszkańców Naszej Gminy. Ubiegłoroczny ,,look down” będący efektem pandemii korona wirusa znacznie ograniczył kontakty między ludzkie. Tegoroczny jubileusz był dobrą okazją do nadrobienia straconego czasu.

 

W 2020 roku Jubileusz Złotych Godów obchodzili Państwo:

Osial Halina i Piotr
Krasuscy Helena i Jerzy
Szymanek Genowefa i Czesław
Barszcz Maria i Eugeniusz
Kopeć Florentyna i Tadeusz
Adamczyk Halina i Stefan
Okrutnik Jadwiga i Jan
Popek Henryka i Kazimierz
Szczuchniak Kazimiera i Lucjan
Skowron Ewa i Kazimierz
Trwoga Stanisława i Adam
Kurek Jadwiga i Franciszek
Świder Daniela i Witold
Drejka Jadwiga i Witold
Marysiak Genowefa i Edward
Woźniak Halina i Zdzisław
Toporowicz Jadwiga i Roman
Cizio Irena i Wiesław

 

W 2021 roku Jubileusz Złotych Godów obchodzili Państwo:

Aniszewscy Marianna i Stanisław
Ognik Teodezja i Jerzy
Jóźwik Jadwiga i Józef
Kurowscy Jadwiga i Leopold
Cieślak Jadwiga i Tomasz
Mazur Jadwiga i Marian
Zalewscy Ewa i Jerzy
Świder Marianna i Andrzej
Dzido Alicja i Stefan
Wylotek Maria i Janusz
Pieniak Anna i Antoni
Burdach Jadwiga i Stefan
Misiak Kazimiera i Henryk
Woźniak Zofia i Tomasz.

 

Wszystkim Parom świętującym w tym i zeszłym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego dziękujemy za piękny przykład jaki dają młodszym pokoleniom. I życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia.

Wszystkim Seniorom z terenu Naszej Gminy, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, długich lat w dobrym zdrowiu, które pozwoli na aktywne życie i realizację wielu wspaniałych inicjatyw. Wierzymy, że będziecie Państwo aktywnie uczestniczyć w życiu Naszej Gminy i przede wszystkim dzielić się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i mądrością życiową.

Wszystkich seniorów z terenu Naszej Gminy zachęcamy do zapisania się do powstających na terenie Naszej Gminy Klubów Seniora.

logo

Gmina Wojcieszków

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wojcieszków

Kontakt

Adres: ul. Kościelna 46 , Wojcieszków
Telefon: (0-25) 755 41 01 Telefon:(0-25) 7554101 E-mail: urzad_gminy@wojcieszkow.pl
NIP: 8252080020
REGON: 711582530

Godziny pracy

Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 16.00
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 15.00